RoyalWed
Для тих хто цінує спогади
Весільна відеозйомка: обираємо свіжість і креатив

 

Поговоримо про один із найважливіших моментів сучасного весілля – відеозйомку. Саме весільна відеозйомка дозволить вам і через роки насолоджуватися прекрасними моментами свята.

Але і тут є свої шаблони і стереотипи. Помахали руками, поцілували наречену, одержали благословення батьків – одні і ті ж моменти можна запам'ятати по-різному. Можна перетворити весілля в низькосортний балаган, а можна знайти такі ракурси і сцени, які передадуть саме ваш день і саме ваші емоції – подив, трепет, захват, сльози на очах улюбленої бабусі, квітка, що випала з букету нареченої. Ви повинні буквально відчути той день, бачити його в подіях і емоціях. Інакше навіщо його взагалі знімати?

Чи потрібна Вам відеозйомка весілля «як у всіх»? Звичні епізоди весілля поза сумнівом, чарівні, але, якщо хочеться додати весільній відеозйомці живого подиху, то не обійтися без творчого підходу.

Передвесільна зйомка

Весільні оператори пропонують популярну в останні роки передвесільну зйомку. Передвесільна відеозйомка, що проводиться, як правило, за місяць до самого свята, може бути двох видів.

Це може бути прогулянка в миловидному, пам'ятному для ваших стосунків місці. На такій відеозйомці можна кілька разів переодягтися, можна задумати той або інший сюжет, або ж просто зробити гарну і романтичну зйомку закоханої пари.

Інший варіант - «Love-story» - історія вашого кохання. Цей варіант більш затратний, ніж звичайна передвесільна відеозйомка. Love-story - це майже «сьогодення кіно», присвячене історії кохання пари - знайомство, найбільш пам'ятні моменти розвитку стосунків, перший поцілунок, пропозиція руки і серця.

Сценарій для історії кохання треба продумувати заздалегідь. Порадьтеся з відеооператором, він знайде потрібні поради та пропозиції. Якщо ви не в змозі самі придумувати, просто розповідайте операторові свою історію кохання, а вже він все відзніме і продумає сам. Таке «кіно» може стати одним зі зворушливих моментів весільної церемонії: уявіть, як чудово такі проникливі кадри будуть виглядати на екрані в бенкетному залі, зустрічаючи ваших гостей.

Ідеї відеозйомки

Весільна прогулянка – це зовсім не обов'язково звична поїздка по «традиційних» пам'ятниках. Непоганим варіантом стане недовге «зникнення» молодих після РАГСу для того, щоб разом з оператором відправитися на відеозйомку. І тоді, наприклад, прогулянка по парку цілком може обернутися відвідуванням спортивної площадки! Весільна відеозйомка молодих, де наречена закидає м'яч у баскетбольний кошик – от це справжній драйв!

Не варто обмежувати свою фантазію. Шукайте нові шляхи, відмовтеся від стереотипів, прийнятих у вашому місті. Весільна прогулянка молодят запам'ятається, якщо ви відправитеся в поле квітучих соняшників або яблуневий сад. Враховуйте географічні особливості місця, де ви живете. Наприклад, якщо за містом простеляється степ, чудово буде виїхати туди і провести зйомки на тлі квітучого степу, пшеничного поля. Як варіант, якщо весілля проходить узимку – знайдіть зимовий сад - вони є в різних закладах, і завжди можна домовитися з адміністрацією про проведення відеозйомки.

Гарно буде виглядати на відео, та ще й додасть море задоволення кінна прогулянка. Наречений і наречена на такій відеозйомці будуть виглядати немов аристократи минулих сторіч.

Відеозйомка весілля в урбаністичних пейзажах - це дуже стильно, сучасно і ідеально підійде для молодих з неформальними поглядами на життя. Не бійтеся експериментів. Заводські корпуси, будівництво – гарний фото і відеооператор зроблять їх органічним тлом для зйомки молодих.

Зворушливо буде виглядати відеозйомка молодих, наприклад, у музейних інтер'єрах, у декораціях порожнього театру або в стінах рідної школи.

Порадуйте себе і гостей гарними та динамічними розвагами, які стануть шикарним фоном для відеозйомки весілля. Наприклад, запуском повітряних зміїв, куль та  інше.

Все залежить від вашого смаку, фантазії. А професійний оператор зуміє запам'ятати весілля таким, що й через роки, ви будете знову і знову переживати почуття, які переживали в незабутній день весілля!

27.03.2014 23:45
© Сайт зробили S&I