RoyalWed
Для тих хто цінує спогади

Відгуки

Богдан дуже приємна людина. Завжди радий підказати і порадити, що і як краще зробити. Наше SDE відео було настільки шикарне, що я ще досі отримую компліменти про нього.В SDE відео Богдан зміг передати всі емоції та радість які були присутні в наш особливий день. Я сміло можу рекомендувати його всім нареченим! Якщо візьмете Богдана не пожалієте!!! МИ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ ВАШОЮ РОБОТОЮ! ВИ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ! Натхнення вам і процвітання і надалі! Дякуємо вам за вашу працю!

Тетяна та Ігор

Богдане, ми щиро дякуємо Вам за відмінну роботу! Завдяки Вашій професійній відео зйомці ми можемо залиши в пам*яті найщасливіші моменти нашого життя! Ви відповідальний, креативний, запальний і завжди працюєте з повною віддачею! Ще раз дякуємо за те, що в наш день були з нами:)

Тарас та Ірина

Цей день назавжди залишиться в нашій пам'яті, і ми щасливі що ми можемо знову і знову переживати ці прекрасні почуття при перегляді нашого весільного відео. Богдан - першокласний відеооператор, професіонал своєї справи! Ми щасливі що обрали саме його :)

Ілля і Любов

Кого вибрати відеооператором на наше весілля ми знали відразу і зовсім не вагалися, оскільки Богдан знімав весілля наших друзів, яке ми неодноразово переглядали і мріяли про таке ж відео :)... але... не тут то було! Наше відео виявилося в рази крутішим!!! Професіоналізм, креативність, творчість, ідейність, тонке відчуття пари - це все про Богдана! Дякуємо Богдану за круті емоції, щастя та сльози, які переживаєш знову і знову переглядаючи відео! Дякуємо за голівудський весільний кліп та неймовірно ніжну Love Story! Дякуємо за безмежно милий відеокліп з хрестин нашого малюка! Дякую, що Ви залишаєте в пам"яті для нас та наших дітей самі щасливі миті нашого життя!

Христина та Сергій
Ще відгуки...

Ваші Імена

Ваше фото

Ваш відгук

Залишити відгук
© Сайт зробили S&I